kitapsaticisi.com 'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler(Adres,Telefon Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. 
Karacankitap bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır


E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.


KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

kitapsaticisi.com sitesinden yapacağınız alışverişler sırasında kredi kartı numarası, şifresi ve kişisel bilgileriniz kayıt edilmez. Dolayısıyla her alışverişte kredi kartı bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekecektir. Sitemizde daha güvenli alışveriş yapabilmeniz için 3D Secure kullanılmaktadır. Alışverişlerinizi size özel gönderilen şifre ile tamamlayabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenen bir protokoldür.SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Ürün İadesi

Kargoya tarafından teslim edilmiş ürünlerin sipariş iptali yapılamamaktadır.Adrese yollanan kitapların iadesi olmayacaktır.

Sitemizde satılan tüm kitaplar, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı şirketimizin garantisi altındadır. Baskı hatalı ürünlerin değişim işlemleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası ile birlikte hazır ettikten sonra, şirketimizi arayarak, değişimini yaptırabilirsiniz.